powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Pro organizátory

Web GeekCore.cz je otevřený pro pořadatele všech akcí pro programátory a IT profesionály. Zadávání akcí se řídí vyhlášenými podmínkami provozu.

GeekCore je nejpoužívanější systém svého druhu v České republice. Má přes 4200 registrovaných uživatelů, z nichž přibližně 3400 dostává na základě své žádosti pozvánky na nové akce e-mailem. Podrobnější informace najdete ve statistikách. Zveřejnění vaší akce na tomto webu je tedy jeden z nejjednodušších způsobů, jak ji uvést ve známost. Pomocí RSS a iCalendar rozhraní navíc přejímají informace o akcích další weby, jako například ASPNET.CZ nebo Vývojář.cz.

Za více než šest let své existence se stal faktickým standardem pro oznamování podobných akcí a využívají ho společnosti jako Microsoft, Gopas, Daquas nebo Windows User Group.

Registrační služby

Kromě prostého zveřejnění můžete (ale nemusíte) využívat služeb místního registračního systému, nemáte-li vlastní. Uživatelé se mohou jedním kliknutím přihlásit na vaši akci a vy můžete sledovat, kolik jich je, určovat maximální kapacitu a všechny uživatele hromadně obeslat e-mailem.

Co za to?

Použití systému GeekCore.cz bylo, je, a navždy bude pro nekomerční akce zcela zdarma. Pro akce komerční povahy nabízíme placené služby, popsané v podmínkách provozu. Web GeekCore.cz neprovozujeme za účelem zisku, ale jako formu podpory místní vývojářské komunity a poděkování všem, kdo se podílejí na jejím budování.

Jak se mohu stát organizátorem?

Nejprve se zaregistrujte jako běžný uživatel. Poté pošlete zprávu správci a stručně popište kdo jste a jaké akce chcete zadávat. Přidělíme vám patřičná oprávnění.