powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Upgrade programátorských znalostí

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře pondělí 16. června 2014, 10:00 - středa 18. června 2014, 17:00
Místo: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)
Organizátor: Michal Altair Valášek- Altairis / GeekCore
Na tuto akci se platí vstupné 10000 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Řada programátorů sice má moderní nástroje, ale neumí je používat. Sice mají Visual Studio 2013 a ASP.NET 4.5, ale aplikace píší koncepčně stejně, jako před mnoha lety, s ASP.NET 2.0. Pokud se to této početné "temné masy" vývojářů řadíte také, připravil jsem pro vás kurz upgrade programátorských dovedností a doufám, že vám na něm vysvětlím některá "tajemství" jazyka C# a .NET Frameworku, která jste dosud neměli čas pochopit.

Nový kurz vychází z několika veřejných seminářů (Jemný úvod do pokročilejších C# konstrukcí: Extension methods, lambda expressions a LINQ a Jemný úvod do ORM a ADO.NET Entity Frameworku), které byly velice úspěšné a zjevně toto téma zajímá spoustu lidí. Probíraná témata jsem na základě odezvy účastníků dále rozvinul jak do šíře tak do hloubky, připravil pro ně cvičení a přetvořil do podoby třídenního kurzu. Po jeho absolvování byste měli být schopni řešit každodenní programátorské úkony mnohem snáze, rychleji, efektivněji a moderněji.

Podrobnější informace a možnost registrace najdete na kurzy.altairis.cz

Cena kurzu je 12000 Kč, ale pokud při registraci do poznámky uvedete slevový kód GEEKCORE, dostanete 2000 Kč slevu a cena kurzu bude jenom 10000 Kč + DPH.

Místo konání: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)

Veverkova 1229/9, Praha 7, 170 00