powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Update Days: Passwordless - integrujte Windows Hello, Apple Face/Touch ID do svých aplikací

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře čtvrtek 30. září 2021, 08:30 - 17:50
Místo: Online
Organizátor: Tomáš Herceg- Update Conference s.r.o.
Na tuto akci se platí vstupné 2500 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Jak uživatelé, tak i bezpečnostní experti si zamilovali moderní metody autentizace, jako jsou Face ID a Touch ID od Apple, Windows Hello od Microsoftu nebo FIDO2 klíčenky (např. YubiKey). Co mají tyto technologie společného? Všechny poskytují lepší uživatelský komfort a vyšší zabezpečení než ověřování pomocí hesla. Nejzajímavější je však to, že všechny tyto metody implementují stejnou rodinu standardů, tj. FIDO2 a W3C Web Authentication, a mohou být tedy použity jakoukoli webovou aplikací, včetně té vaší.

Abychom .NET vývojářům pomohli efektivně používat tento moderní typ autentizace, rozhodli jsme se uspořádat hybridní konferenci Update Days: Passwordless zaměřenou na FIDO2 a W3C Web Authentication. Dozvíte se, jak lze v .NET aplikacích implementovat moderní ověřování uživatelů bez použití hesla. Na přednáškách probereme danou problematiku do hloubky, ukážeme si osvědčené postupy a také zajímavá dema.

Akce je placená, registraci najdete na adrese https://passwordless.updatedays.cz/.
Akce se můžete zúčastnit buď osobně v prostorách hotelu Comfort Hotel Prague City East na adrese Bečvářova 14, Praha - Strašnice, anebo online prostřednictvím portálu Update Now.

Přednášející: Michael Grafnetter

Všechny přednášky jsou v angličtině.

Místo konání: Online