powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Webinář Blazor Server

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře pondělí 14. září 2020, 16:00 - 17:20
Místo: Online
Organizátor: Miroslav Holec- Miroslav Holec
Na tuto akci se platí vstupné 100 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.

Blazor Server

Největší novinka od vydání .NET Core je zde! Vývojáři nyní mohou stavět webové aplikace s interaktivním UI v oblíbeném prostředí jazyka C# a frameworku .NET Core.

Připojte se odkudkoliv k webináři, na kterém se seznámíte s frameworkem Blazor Server. Dozvíte se, proč mu dát přednost před Blazor WebAssembly, jaké má základní vlastnosti a ve kterých případech Vám bude či nebude dobře sloužit. Webinář je koncipován tak, abyste získali kompletní technologický přehled a měli jste jasnou představu, co vše se budete muset naučit a co Vám to v konečné fázi přinese. K webináři dostanete tradičně doprovodný materiál se souvisejícími odkazy pro samostudium.

Další informace o tématu Blazor najdete na mém webu: miroslavholec.cz/blazor

Registrace

Registrace je nutná na stránce miroslavholec.cz/blazor. Po registraci dostanete automaticky další pokyny e-mailem. Samotný webinář probíhá na platformě Zoom (návod a tipy na používání Zoom taktéž dostanete e-mailem).

Minimální dobrovolné vstupné na akci je 100 Kč. Z celkového vstupného bude 50% vyhrazeno na podporu projektů vzdělávání organizace UNICEF.

Místo konání: Online