powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Update Conference Prague 2019

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře čtvrtek 14. listopadu 2019, 09:00 - pátek 15. listopadu 2019, 18:00
Místo: Praha - Clarion Congress Hotel Prague
Organizátor: Tomáš Herceg- Altairis & Update Conference
Na tuto akci se platí vstupné 10500 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Za necelý měsíc – 14. a 15. listopadu je tu druhý ročník naší Update Conference Prague 2019 – konference, kterou by si žádný .NET vývojář neměl nechat ujít.

Na konferenci budete mít možnost potkat několik zajímavých a věhlasných osobností, které možné znáte jako autory knížek nebo kurzů na Pluralsightu, např. Dino Esposito nebo Konrad Kokosa. Mezi přednášejícími je také několik členů z .NET runtime týmu – Mei-Chin Tsai, Jared Parsons nebo Adam Sitnik, a dále několik Regional Directorů – osobností s vynikajícím přehledem napříč celým IT a s přesahy do businessu a leadershipu.

Hlavními tématy konference jsou .NET, cloud a bezpečnost. Stejně jako minulý rok i letos na vás čekají 3 tracky, 40 přednášek a 30 světově proslulých osobností, kteří se s vámi podělí o své cenné know-how.

Součástí konference je i celodenní workshop o Domain-Driven Designu, který povede Dino Esposito. Workshop se koná den před konferencí - 13. listopadu.

Na konferenci se můžete už nyní registrovat na webových stránkách. Studentům a učitelům s platnou ISIC/ITIC kartou nabízíme zvýhodněnou cenu. A pokud byste jako firma měli zájem o větší počet vstupenek, rádi Vám pomůžeme sestavit individuální nabídku.

Místo konání: Praha - Clarion Congress Hotel Prague

Freyova 33, 190 00 Praha 9