powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Dotnet Days 2019

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře sobota 2. listopadu 2019, 08:00 - neděle 3. listopadu 2019, 18:30
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Miroslav Zajíc- Tým Dotnet Days
Zveme Vás na konferenci Dotnet Days 2019, kterou pro Vás pořádá Xamarin Developers Group Czech, WUG Praha a nezávislý konzultant a lektor v jedné osobě Miroslav Holec. Jedná se o dvoudenní bezplatnou konferenci, na které vystoupí přední (nejen) čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft. Na 22 odborných přednáškách rozdělených na dvou souběžných stagích Vás seznámíme, jak s užitečnými tipy pro vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi. To vše a mnohem více s ukázkou toho nejzajímavějšího z Business Inteligence a Power Bi pro opravdové IT profesionály.

S přednášejícími se můžete osobně setkat přímo na akci; jedná se o nejlepší IT oborníky v ČR a každý má svůj osobitý pohled na různá každodenní témata.

Konference se koná v sobotu 2. 11. 2019 a v neděli 3. 11. 2019 v prostorách budovy Microsoftu na Brumlovce v Praze (snadno dostupná z metra C). Jste srdečně zváni, i pokud plánujete přijít pouze na část dne či dokonce jednu pro Vás zajímavou přednášku. I v tomto případě se prosím registrujte na webové stránce akce. Kdyby se na Vás náhodou nedostalo místo a kapacita rezervací byla vyčerpána, nezoufejte a přesto se registrujte, máme pro tyto účely připravený waiting list, ze kterého automaticky doplňujeme místa při odhlášení účastníků, kteří nemohou dorazit.

Kompletní program konference si můžete prohlédnout na stránkách Dotnet Days.

Budeme rádi, pokud o našich akcích dáte vědět svým kolegům, které by tato konference mohla zajímat.

Těšíme se s Vámi na viděnou na konferenci Dotnet Days nebo některé z našich dalších akcí.

S pozdravem
Tým Dotnet Days

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.