powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Update Days: ASP.NET Core - Poznejte dva způsoby vývoje aplikací v ASP.NET Core

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře čtvrtek 14. února 2019, 09:00 - pátek 15. února 2019, 17:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Tomáš Herceg- Update Conference & Altairis
Na tuto akci se platí vstupné 3000 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Chystáte se na vývoj větší webové aplikace a chcete využít potenciál nové platformy ASP.NET Core? Na této konferenci Vám Michal Altair Valášek, Tomáš Herceg a Martin Dybal, přední experti a MVP, ukážou dva způsoby, jak k vývoji takové aplikace přistupovat.

První den konference uvidíte, jak aplikaci postavit pomocí čistého ASP.NET Core a Razor Pages, včetně pokročilých konceptů jako je automatické generování uživatelského rozhraní či lokalizace. Tento přístup se hodí zejména pro jednodušší nebo středně velké webové aplikace a různé public facing weby.

Druhý den si pak ukážeme, jak pro webovou aplikaci připravit robustní architekturu a jak na ní postavit UI pomocí open source frameworku DotVVM. Tento přístup vám bude užitečný zejména v případě komplexních webových aplikací, které se uživatelským rozhraním podobají spíše aplikacím desktopovým. V poslední přednášce vystoupí Martin Dybal, další z českých MVP, který vám představí DotVVM Business Pack a ukáže vám, kolik času s ním lze ušetřit.

Na akci se můžete registrovat https://aspnetcore.updatedays.cz/.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.