powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Lightning talks - Experience SQL Server 2017!

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře čtvrtek 15. února 2018, 18:00 - 21:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Czech PASS- Czech PASS
SQL Server 2017 byl vydán před více než 4 měsíci a od té doby byl nasazen do mnoha různých prostředí. Nyní je správný čas podívat se na nové funkce a prozkoumat, jak nám pomáhají čelit nekonečným výzvám jako jsou požadavky na rychlejší nasazení, pokročilou analýzu dat, rychle rostoucí množství dat nebo vyšší a vyšší nároky na transakční propustnost na OLTP databází.

Rozličná témata budou prezentována odborníky pracujícími na různých vrstvách serveru SQL jako BI analytiků, vývojářů nebo DBA, takže můžete očekávat skutečnou zkušenost z terénu od všech, kteří opravdu znají svou práci.

Připravte se na posílení znalostí v oblastech jako je adaptivní zpracování dotazů, automatické ladění dotazů, vylepšení T-SQL, rozšíření SSIS, grafové databáze nebo Power BI Report Server!

...něco vám chybí? Oslovte nás na schůzce, Twitteru nebo sdílejte své znalosti s ostatními! Rádi vám poskytneme pódium a několik minut, abyste mohli snadno říci více o své vlastní zkušenosti s jednou nebo více funkcemi, které používáte, abyste porazili vlastní výzvu SQL Server!

Jazyk: CZ / EN (závisí na publiku)
Úroveň: 100 - 200

Na akci se registrujte zde.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.