powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Update Days: Xamarin

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře úterý 20. února 2018, 09:00 - středa 21. února 2018, 18:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Tomáš Herceg- DotNetCollege, Altairis a Update Conference
Na tuto akci se platí vstupné 4500 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Od chvíle, kdy Microsoft koupil Xamarin a zpřístupnil jejich produkt všem vývojářům zdarma, uplynul již nějaký ten pátek. Xamarin již dávno není jen doplněk do Visual Studia, který zkompiluje váš C# kód tak, aby fungoval na telefonech s iOS nebo Androidem.

Na konferenci Update Days: Xamarin uvidíte celkem 12 přednášek, které vás kompletně provedou světem vývoje mobilních aplikací v .NETu.

Seznámíme vás s možnostmi a nástroji, které platforma Xamarin nabízí. Uvidíte, jak zprovoznit emulátory zařízení, jak debugovat na vašem telefonu, nebo co potřebujete ke kompilaci aplikace na iOSu. Dozvíte se, k čemu je Visual Studio App Center nebo jak při vývoji zajistit kontinuální integraci a automatizované testování.

Ukážeme vám také best practices, kterými byste se měli při vývoji reálných aplikací řídit, jako například použití MVVM frameworku nebo dependency injection. Dále se můžete těšit na dvě přednášky o tom, jak pro mobilní aplikaci vytvořit REST API, jak jej verzovat a generovat k němu pomocí technologie Swagger klientské třídy. Jako ochutnávku na závěr budete mít také možnost nahlédnout do světa React Native, což je alternativní způsob, který se dá při vývoji multiplatformních mobilních aplikací využít.

Na akci se registrujte na webu https://xamarin.updatedays.cz.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.