powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Budoucnost ASP.NET, Razor a MVC pro Web Forms programátory

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře středa 4. května 2016, 10:00 - pátek 6. května 2016, 17:00
Místo: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)
Organizátor: Michal Altair Valášek- Altairis
Na tuto akci se platí vstupné 10000 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
ASP.NET se mění a pokud se chcete programováním webových aplikací v .NET Frameworku zabývat i za několik let, je dobré se jeho budoucností zabývat. Svůj pohled na budoucnost jsem sepsal v článku Quo vadis ASP.NET? a tento kurz je jeho logickým vyústěním.

Dnes je naprostá většina webových aplikací v ASP.NET psána pomocí Web Forms. Microsoft nicméně plánuje rozvíjet spíše dvě konkurenční platformy, totiž ASP.NET Web Pages a ASP.NET MVC. Ačkoliv Web Forms v dohledné době nezmizí, měli by si jejich stávající uživatelé rozšířit obzory.

Bohužel, drtivá většina dostupných materiálů o Web Pages a MVC je příliš triviálních a nenabízí podle mého názoru výklad způsobem snadno srozumitelným pro stávající Web Forms vývojáře. Proto jsem se rozhodl udělat vlastní třídenní kurz, ve kterém programátorům sdělím, co podle mého názoru potřebují vědět.

Výklad a prezentace budou doplněny praktickými cvičeními na vlastních počítačích. Cvičení budou v podobě "hands-on labů", přesných postupů s číslovanými kroky. Cvičení vycházejí z praktických scénářů, se kterými se většina programátorů pravidelně setkává. Nově nabyté znalosti tedy budete mít možnost okamžitě otestovat a v případě problémů vám s nimi pomohu.

Standardní cena tohoto kurzu je 12000 Kč, ale při zadání slevového kódu GEEKCORE dostanete 15 % slevu.

Na kurz se můžete přihlásit na webu DotNetCollege.

Místo konání: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)

Veverkova 1229/9, Praha 7, 170 00

Celkem je registrováno 0 účastníků.

Na tuto akci nejsou registrováni žádní účastníci.

Je možné, že organizátor pro registraci využívá vlastní systém.