powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

ASP.NET MVC pro mírně pokročilé

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře pondělí 21. března 2016, 10:00 - středa 23. března 2016, 17:00
Místo: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)
Organizátor: Michal Altair Valášek- Altairis
Na tuto akci se platí vstupné 10000 Kč. Podrobnější informace najdete v popisu.
Smířili jste se s koncem Web Forms a přecházíte na ASP.NET MVC? Znáte základy, ale rádi byste se naučili best practices a řešení obvyklých problémů a standardních situací? V tom případě jsme připravili kurz právě pro vás.

Microsoft se rozhodl v dlouhodobé perspektivě zahubit ASP.NET Web Forms a nástrojem pro vývoj větších aplikací v ASP.NET zůstává pouze ASP.NET MVC. Tento kurz je určen programátorům, kteří znají základy MVC platformy (např. v rozsahu našeho předcházejícího kurzu Budoucnost ASP.NET, Razor a MVC pro Web Forms programátory), ale chtějí znát něco více.

V tomto kurzu se zaměříme na best practices, praktické návody pro řešení typických situací a základní pohled na ASP.NET WebAPI a budoucí verzi ASP.NET MVC 6.

Výklad a prezentace budou doplněny praktickými cvičeními na vlastních počítačích. Cvičení budou v podobě "hands-on labů", přesných postupů s číslovanými kroky. Cvičení vycházejí z praktických scénářů, se kterými se většina programátorů pravidelně setkává. Nově nabyté znalosti tedy budete mít možnost okamžitě otestovat a v případě problémů vám s nimi pomohu.

Standardní cena kurzu je 12000 Kč, ale při zadání slevového kódu GEEKCORE dostanete 15 % slevu.

Registrovat se můžete na webu DotNetCollege.

Místo konání: Praha - Letná (IZZS/GOVIN)

Veverkova 1229/9, Praha 7, 170 00

Celkem je registrováno 2 účastníků.

Gravatar PaNika
panikapanika
Gravatar Josef Loukota
prxprx