powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Vývoj webových aplikací od nuly

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře úterý 29. dubna 2014, 10:00 - středa 30. dubna 2014, 17:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Michal Altair Valášek- Microsoft
Tato akce není pro vás - ale přesto by vás mohla zajímat.

Tato akce je určena pro lidi, kteří jsou sice pokročilými uživateli počítačů, ale nejsou programátoři. A chtěli by se naučit vytvářet webové stránky a aplikace.

Pokud jste registrovaní na tomto webu, tak nejspíše této definici nevyhovujete a na semináři byste se nudili. Ale nejspíš máte nějaké známé, kteří se vás ptají "A co mám dělat, když se chci naučit programovat weby?". Já rozhodně ano a právě proto jsem se rozhodl uspořádat tuto akci.

Budu na ní vykládat samotné základy: jak funguje web server, co je to HTML a CSS, jeho syntaxe a základy... Poté se podíváme na ASP.NET Web Pages a psaní jednoduchých webových aplikací. Závěrem si představíme Azure Web Sites a proces nasazení na web server.

Seminář bude realizován formou výkladu a praktických cvičení. Každý účastník s sebou musí mít vlastní notebook s nainstalovaným Visual Studiem 2013 (stačí bezplatná Express edition). Podrobný návod k instalaci dostanou registrovaní předem e-mailem.

Vstup na akci je zdarma, ale podmínkou je předchozí registrace na webu Microsoftu. Tam také najdete podrobnější informace o obsahu kurzu.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.