powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Technická konference Microsoft Visual Studio 2013 - Praha

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře úterý 19. listopadu 2013, 09:30 - 16:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Michal Altair Valášek- Microsoft
Zveme vás na technickou konferenci Microsoft Visual Studio 2013 pořádanou při příležitosti uvedení nových nástrojů a on-line služeb pro podporu tvorby, testování a nasazování softwarových aplikací. Konference má odborný obsah a je určena zejména pro senior programátory, softwarové architekty vedoucí vývojových softwarových týmů, hlavní testery apod. Většina času bude vyplněna živými ukázkami.

Bude představena roadmapa technologií Microsoft, novinky pro nativní vývoj, (ISO/IEC C++ 11, C++14, …), novinky v Microsoft .NET 4.5.1, změny a vylepšení pro webové programátory (ASP.NET WEB API a SignalR), technologie využívající Cloudové služby Office 365 a Azure. Pro vedoucí týmů bude nejzajímavější vše kolem nových on-line služeb Visual Studio, nových nástrojů pro spolupráci, release management, sběr telemetrických dat (ve vývoji i v provozu) a jejich vyhodnocování.

Na konferenci je nutné se předem registrovat na webu Microsoftu.

Vstup zdarma pro registrované na GEEKCORE.CZ
Vývojáři a IT profesionálové registrovaní na GEEKCORE.CZ mají vstup zajištěn zdarma. Kódem “GEEKCORE” se prokážete na místě místo platby.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.