powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

Webmatrix pro neprogramátory

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře středa 16. února 2011, 17:00 - 19:00
Místo: Brno - Microsoft inovační centrum
Organizátor: Štěpán Bechynský- Microsoft
WebMatrix pro neprogramátory

 

Jsem správce sítě. Starám se o servery a PC, občas někomu poradím s Excelem a mám pohodový život. Teda měl jsem. Jdu takhle po chodbě, když mě zastaví nová holka z obchodního: „Hele, ty rozumíš těm počítačům.“

„Janě.“ (je fakt pěkná :-). „Mohl bys mi prosím pomoct udělat tabulku v Excelu na evidenci telefonátů zákazníkům?“

„Jasně.“ Tabulka byla hned a já byl hrdinou obchodního oddělení. Jenže tabulku začalo používat celé oddělení… V tu chvíli jsem se stal třídním nepřítelem číslo jedna, protože „moje“ tabulka byla pořád zamčená pro editaci, posílala se e-mailem, takže nebyla aktuální a zažívala běžné radosti sdíleného souboru. Už se těším na seminář Webmatrix pro neprogramátory, kde se naučím vytvořit webovou aplikaci, která ukládá data do databáze, takže bude dostupná pro několik lidí současně a informace budou vždy aktuální. A to přesto, že programovat neumím.

 

Naučíte se, jak si můžete pomocí WebMatrix vytvořit webovou aplikaci, aniž byste uměli programovat. WebMatrix je bezplatná, nenáročná sada nástrojů pro vývoj webových řešení umožňující nejsnazší způsob vytváření webů. Pomocí sady WebMatrix můžete vytvářet dynamické stránky, tedy stránky, které mohou měnit svůj obsah nebo styl na základě vstupu uživatele nebo jiných informací, například informací uložených v databázi.

Tento text by automaticky zkonvertován z HTML a nemusí obsahovat správné formátování. V případě nejasností prosím kontaktujte organizátora akce.

Místo konání: Brno - Microsoft inovační centrum

U Vodárny 2, Brno

Celkem je registrováno 8 účastníků.

Gravatar Petr
creaquoracreaquora
Gravatar Jiri Horsky
horskyhorsky
Gravatar Kiefmann
jaroslavkiefmannjaroslavkiefmann
Gravatar Ladislav Kaňa
ladakladak
Gravatar Miru
mirumiru
Gravatar VACLAV
radavradav
Gravatar Radek Matyáš
rmatyasrmatyas
Gravatar Tesar
tesartesar