powered by Altairis GeekCore - kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály

asp.net MVC Best practices - diskuze

Datum a čas: přidat do kalendářepřidat do kalendáře středa 3. června 2009, 18:00 - 20:00
Místo: Praha - Microsoft
Organizátor: Jarda Jirava- jirava.net
Rádi bychom vás pozvali k diskuzi na téma asp.net MVC Best practices.

K diskuzi jsou přizváni též vývojáři zastupující technologie nespadající pod .net, avšak jejich vývoj je též založen na principu návrhového vzoru MVC. Cílem diskuze je najít vhodné postupy při vývoji webových aplikací, které využívají principu MVC a odvozených návrhových vzorů tak, aby se dosáhlo efektivního vývoje aplikace, která dovoluje snadné úpravy a rozšiřitelnost. Závěry, rady a postřehy z této diskuze by měli sloužit nejen začátečníkům v orientaci při vývoji webových aplikací. Diskutující se též seznámí s implementací MVC v jiných technologiích než je asp.net. Důležitým předpokladem pro účast je tak znalost vývoje pomocí MVC návrhového vzoru, případně jeho odvozenin.

Jelikož je kapacita této diskuze omezena, rozhodli jsme se schvalovat vaše registrace. Sdělte tedy, prosím, při registraci do poznámky krátce vaši motivaci k případné účasti na této diskuzi, případně připiště otázku/postřeh, kterým můžete k diskuzi přispět. Usnadníte nám tak rozhodování při schvalování Vaší registrace.

Pozváni jsou též: David Grudl, Jan Král, Vlastimil Vávrů, Michal Bláha, Borek Bernard, Aleš Roubíček, Michal Augustýn, Karel Minařík.

Poslední schvalování registrací proběhne 1.6.2009

Tento text by automaticky zkonvertován z HTML a nemusí obsahovat správné formátování. V případě nejasností prosím kontaktujte organizátora akce.

Místo konání: Praha - Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

POZOR, Microsoft se od října 2015 přestěhoval!

Stále sídlí v BB Centru, ovšem nikoliv v budově Alpha, ale v budově Delta. Ta se nachází přibližně 200 m na východ od původního sídla.